Hakkımızda

  DEMİRKAZIK GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adı altında kurulan ALTIN ARIDAN markası Niğde İlinin tek bal firmasıdır. ALTIN ARIDAN olarak bal, arı ürünleri, bitkisel karışımlar, ezme çeşitleri ve balmumuyla 5 kategoriden oluşan, renklendirici madde, katkı maddesi, koruyucu madde ve trans yağ içermeyen doğal ürünleri www.altinaridan.com adresinden sizlere ulaştırmaktadır.  7/24 hizmet vermekte olan mağazamız, içerisinde ürün analizleri, açık adresi ve güvenli alışveriş sunmaktadır.

  Kendi üretimimiz olan Yayla Çiçek Balımız, Niğde ili Çamardı ilçesindeki Aladağlar bölgesinde yer alan 3756 metre yüksekliğe sahip Demirkazık Dağındaki eşsiz yaylalarımızda kolonilerimiz yerini alır. Konumlanmış olduğumuz yaylalarımızda, yavşan otu, yumak, kar dikeni, nane, karahindiba, üçgül, binbir delik, yonca, kasırga, bodur, kayagülü, yar tıstısı, ada çayı, çoban dağcığı, nezaket kevkesi, hezeran, mor, çoban dalkıran, seyyah otu, gece karanfili, taş parmak otu, emzik otu, günde güzel, ballıbaba otu, albalıcak, kaya mavişi, su gedemesi, tilki çayı, arslan pençesi, sütleğen, taş kıran, kayış kıran, parmak otu, misk soğanı, dağ kekiği, gelincik, elma ağacı, ardıç ağacı, iğde ağacı, badem, kiraz gibi sayamadığımız milyonlarca çiçeğin nektarı kovanlarımızda toplanır. Kovanlarımızdaki petekler temmuz ayı içerisinde sağımı yapılarak birer numune alınıp analize gönderilir. Analiz raporları sonucunda ballar tesisimize yetkili kişiler tarafından mal kabulü yapılır. Girişi yapılan ballar ısı ve nem koşulları göz önünde bulundurularak depolanır.

  Yöresinden tedarik ettiğimiz, mevsiminde toplanan birinci sınıf bitki, baharat ve kuruyemişleri depomuzdaki ballarımızla harmanlayarak hiçbir katkı maddesi vb. maddeleri kullanmadan üretilmektedir. Hijyen, temizlik ve doğal gıda koşullarına dikkat ederek üretmiş olduğumuz ürünlerimiz güvenli bir şekilde ambalajlanarak damak tadınıza sunulmaktadır.

  Kovanlarımızdaki peteklerden çıkan balmumlarını belirli ölçüdeki kalıplarımıza dökerek elde ederiz. Tamamen doğal olan balmumlarımız paraben içermez.

 Vizyonumuz

   Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler üreten, doğal besin ve bal kültürünü Türkiyenin yanı sıra tüm dünyada tüketicilerle buluşturup, Müşterilerimizin kendilerini iyi hissedeceği ve keyifle tüketeceği ortamlarda sunarak , tüm sofraların vazgeçilmez bal markası olacaktır.

Misyonumuz

  Tüm çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle birlikte bir takım ruhu içerisinde hareket ederek, tüketicilerimizin arzu, istek ve damak tatlarına uygun, her zaman güven duyacakları, üstün kaliteli ve lezzetli doğal gıdaları en hijyenik ortamlarda üretmeye ve rakiplerimize kıyasla fark yaratmaya devam edeceğiz. Bu çalışma şekli ile ortaklarımız ve yatırımcılarımıza sürekli kazanç sağlayan bir şirket olacağız.